Do następnego meczu pozostało

Michał Antkowiak zawodnikiem Chojniczanki

Michał Antkowiak został nowym zawodnikiem Chojniczanki. 24-letni bramkarz związał się z naszym klubem kontraktem do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o rok. W barwach Chluby Grodu Tura będzie bronił z numerem 1.

Po głębokiej analizie uznaliśmy, że w obecnej sytuacji potrzebujemy zawodnika, który zwiększy rywalizację na tej pozycji. Wiemy jakie cele chcemy zrealizować wiosną, więc nie chcemy niczego zaniedbać i pozostawić przypadkowi. Michał trenował z nami już w letnim okresie przygotowawczym dlatego nie powinien mieć żadnych problemów z adaptacją – komentuje Damian Wróbel, dyrektor sportowy Chojniczanki.

Michał Antkowiak przez lata był związany z angielskimi klubami, gdzie stawiał pierwsze piłkarskie kroki. Grał w klubach Lincoln United, Gainsborough Trinity, Leicester Nirvana, Lincoln City, Grantham Town i Spalding United. Do Polski trafił w 2021 roku. Z Odrą Wodzisław Śląski wywalczył awans do 3 Ligi. Rok później trafił do Bałtyku Koszalin, a w sezonie 2022/23 reprezentował barwy drugoligowego GKS-u Jastrzębie. Jesienią ponownie bronił w Bałtyku Koszalin.

Michał, witamy w Chojniczance!

Proudly made by