Michał Biskup zawodnikiem Chojniczanki

Michał Biskup podpisał kontrakt z Chojniczanką na sezon 2024/2025 2 Ligi z opcją przedłużenia na kolejny sezon, dzięki któremu w nadchodzącym czasie będzie reprezentować Żółto-Biało-Czerwone barwy.

Środkowy napastnik jest wychowankiem MOSM Tychy. Szkolony w APN GKS Tychy oraz zawodnik seniorskiego zespołu GKS Tychy, w którym strzelił w sumie dziewięć bramek. W sezonach 2020/2021 oraz 2021/2022 reprezentant Ruchu Chorzów, dla którego zdobył aż dwadzieścia dwie bramki. Grał również w Stal Stalowa Wola, Gwarku Tarnowskie Góry oraz Rekordzie Bielsko-Biała, strzelając dla tych drużyn łącznie dziewiętnaście goli. Sezon 2023/2024 spędził w Raduni Stężyca, gdzie w 29 meczach strzelił siedem bramek i zaliczył dwie asysty.

Cieszę się, że podpisałem kontrakt z Chojniczanką. To, że tak szybko udało mi się porozumieć z klubem, jest dla mnie bardzo dobrą wiadomością. Cieszę się również z tego powodu, że nie musiałem za daleko się przemieszczać, bo wcześniej grałem w Stężycy. Razem z Chojniczanką będziemy chcieli powalczyć o jak najwyższe cele i jak najlepsze wyniki. Mam nadzieję, że moja osoba się do tego przyczyni w postaci bramek na boisku i wszystkiego tego, co umiem najlepiej i to się przyda drużynie. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za zaufanie w Klubie i mam nadzieję, że to będzie bardzo owocna współpraca” – Michał Biskup.

Cieszymy się z pozyskania napastnika o takim profilu. Jestem pewny, że będzie to duże wzmocnienie dla naszej drużyny” – Damian Wróbel Dyrektor Sportowy MKS Chojniczanka 1930 S.A.

Michale, witamy w Chlubie Grodu Tura!

Nowa Tura 2.0