Do następnego meczu pozostało

Michał Grobelny przedłużył kontrakt z Chojniczanką

Michał Grobelny również pozostanie w Chojniczance na przyszły sezon. 31-latek przedłużył kontrakt z naszym klubem o rok z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

Grobelny to jeden z podstawowych zawodników Chluby Grodu Tura w ubiegłym sezonie. Do Chojniczanki dołączył latem ubiegłego roku będąc wcześniej związany z Wartą Poznań z którą to awansował do rozgrywek PKO Ekstraklasy. Od tego momentu rozegrał w naszych barwach 27 meczów.

Michał jest kluczową postacią naszej drużyny dlatego zależało nam na jak najszybszym przedłużeniu umowy. Jest to zawodnik, który zawsze zostawia serducho na boisku i do tego może zagrać na kilku pozycjach, dając nam sporo możliwości w odpowiednim ustawieniu bloku defensywnego. Myślę, że kibiców nie trzeba dodatkowo przekonywać do takiego ruchu – mówi dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

Michał, powodzenia i czekamy na kolejne udane występy w koszulce z herbem Chojniczanki!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by