Do następnego meczu pozostało

Michał Grobelny wróci do indywidualnego treningu

Od trzech spotkań w kadrze Chojniczanki brakuje Michała Grobelnego. Zawodnik w trakcie spotkania 20. kolejki eWinner 2 Ligi z Pogonią Siedlce musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.

Grobelny ucierpiał już w pierwszych minutach spotkania po starciu z Maciejem Górskim. Początkowe prognozy nie były zbyt optymistyczne, a najgorsze scenariusze zakładały nawet koniec sezonu dla defensora Chojniczanki. W ostatnich dniach otrzymaliśmy jednak bardziej pozytywne informacje i istnieje duża szansa, że już niebawem będziemy mogli ponownie zobaczyć Michała na boisku.

Uraz wyglądał bardzo groźnie. Dwa dni po odniesieniu kontuzji doszło do zablokowania stawu kolanowego i wystąpił duży obrzęk. Badanie rezonansem wykazało uraz chrzęstno-kostny stawu kolanowego. Najważniejszą informacją w tym przypadku jest, że aparat więzadłowy stawu kolanowego został nienaruszony. Michał już w czwartek wraca do indywidualnego treningu – mówi Jakub Bahyrycz, odpowiadający w sztabie Chojniczanki za kwestie medyczne.

„Harry”, wracaj do zdrowia. Czekamy na Ciebie!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by