Do następnego meczu pozostało

Michał Mikołajczyk i Szymon Skrzypczak w jedenastce kolejki

Dwóch zawodników Chojniczanki zostało wyróżnionych za mecz z Raudnią Stężyca. Do najlepszej jedenastki 4. kolejki eWinner 2 Ligi wg. "Piłki Nożnej" trafił Michał Mikołajczyk i Szymon Skrzypczak. Gratulujemy naszym piłkarzom!

 

Zarówno dla Mikołajczyka jak i Skrzypczaka to pierwsze takie nominacje w bieżącym sezonie.

Jedenastka 4 kolejki: Jurczak (Znicz) – Kasolik (Ruch), Wenger (Olimpia), Błyszko (Motor), Mikołajczyk (Chojniczanka) – Krasa (Olimpia), Machalski (Znicz), Ceglarz (Motor) – Paluchowski (Wisła), Sz. Skrzypczak (Chojniczanka), Prokić (Stal)

Zawodnicy Chojniczanki w jedenastkach kolejki w sezonie 2021/22:
2 – Kamil Mazek
1 – Tomasz Mikołajczak, Michał Mikołajczyk, Szymon Skrzypczak

Proudly made by