Do następnego meczu pozostało

Michał Szultka dołącza do zarządu Chojniczanki

Podczas walnego zgromadzenia akcjonariuszy MKS Chojniczanka 1930 S.A. podjęta została uchwała dotycząca wzmocnienia struktury Zarządu Klubu. Nowym członkiem Zarządu MKS Chojniczanka 1930 S.A. został Michał Szultka.

 

Michał Szultka jest związany z Chojniczanką od 4 lat jako sponsor. Zawodowo Prezes Rodzinnej firmy, która zajmuje się dystrybucją paliw w hurcie oraz sprzedażą detaliczną poprzez 10 własnych stacji benzynowych. Firma buduje instalacje zasilane gazem dla przemysłu i klientów indywidualnych, jest też największym na Pomorze prywatnym dystrybutorem butli 11kg. Dla większości znana pod nazwą ROMGAZ.  Po Wszystkie informacje oraz oferty zapraszamy na stronę internetową www.romgaz.com.pl oraz na profile LinkedIn. Prywatnie Ojciec dwóch chłopców zaangażowanych w sport.  

Ruch, aktywność i zaangażowanie od najmłodszych lat próbuje zaszczepić u swoich dzieci. Swoją postawą i aktywnością staram się udowodnić, że sport i rywalizacja daje coś więcej niż zdrowie i z takim celem wchodzę do zarządu Chojniczanki. Chcę przekonać tych, którzy nie wierzą, że Chojniczanka to nie tylko świetna pierwsza drużyna, ale także 500 dzieciaków które nie siedzą przed komputerami, a rywalizują miedzy sobą, wykuwając charakter na boisku, dbając przy tym o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Chcę tez przekonać każdego, kto będzie miał wątpliwości, że warto inwestować w klub. Jest to inwestycja w przyszłość, w nasze dzieci, w ich rozwój, ich zdrowie. Wychodzę z założenia, że aby zachęcić młodych do ruchu, musimy dać im przykład lub dać im idoli. Żeby dać im idoli, musimy mieć mocny zespół i go promować. Dlatego dziś z wielką przyjemnością, dołączam do grupy pasjonatów i profesjonalistów, którzy tworzą Chlubę Grodu Tura – komentuje Michał Szultka.

Podczas ostatniej informacji o dołączeniu nowej osoby do naszego zarządu, podkreślałem, że jesteśmy otwarci na kolejnych przedsiębiorców, którzy chcą brać aktywny udział w życiu klubu. Takim przykładem jest właśnie Michał, który niewątpliwie jest dużym wzmocnieniem dla nas. Awans do 1 Ligi niesie ze sobą także sporo wyzwań organizacyjnych i finansowych. Pomimo tego, że już wcześniej spędziliśmy na tym poziomie siedem lat, sporo się zmieniło, a naszym celem jest rozwijanie wszystkich płaszczyzn na jakich działa klub – nie tylko tej piłkarskiej, ale również organizacyjnej. Rozszerzenie zarządu klubu o kolejną osobę, to właśnie krok w tę stronę. I jestem przekonany, że nie ostatni – mówi Prezes Jarosław Klauzo.

Zarząd Chojniczanki składa się aktualnie z dziewięciu osób. Praca w zarządzie nie wiąże się z gratyfikacjami finansowymi (żaden z członków zarządu nie pobiera jakichkolwiek wynagrodzeń). Oprócz społecznej pracy na rzecz Chluby Grodu Tura, członkowie zarządu to również sponsorzy, znacząco wspierający finansowo Chojniczankę. Aktualnie wkład zarządu stanowi około 20% budżetu klubu.

Aktualny skład Zarządu MKS Chojniczanka 1930 S.A.:
Prezes Jarosław Klauzo, wiceprezesi Przemysław Gliszczyński i Rafał Zabrocki oraz Marcin Kwiatkowski, Piotr Koszuta, Michał Urbaniak, Maciej Szypryt, Piotr Staszków i Michał Szultka, a także Honorowy Prezes Klubu Maciej Polasik.
 

Proudly made by