Do następnego meczu pozostało

Michał Wirkus nowym trenerem rezerw Chojniczanki

Michał Wirkus został nowym trenerem drugiej drużyny Chojniczanki. Zastąpi na tym stanowisku Piotra Kieruzela, który pełni aktualnie funkcję asystenta trenera pierwszego zespołu Chluby Grodu Tura.

Nowy trener rezerw Żółto-Biało-Czerwonych urodził się 8 października 1984 roku w Przechlewie. Posiada licencję UEFA A oraz ukończone studnia magisterskie na kierunku menadżer sportu. W swojej karierze piłkarskiej był związany z Brdą Przechlewo, Koralem Dębnica, Bytovią Bytów oraz Kaszubią Kościerzyna. Jako pierwszy trener pracował w Brdzie Przechlewo na szczeblu IV Ligi i Klasy Okręgowej. Jest założycielem szkółki piłkarskiej Junior Football Academy oraz twórcą międzynarodowego turnieju Przechlewo Cup. Założył również projekt EmSport w Polsce i na Ukrainie, który dba o rozwój piłki nożnej poprzez organizację szkoleń, konferencji czy obozów piłkarskich.

Chciałbym podziękować zarządowi klubu za zaufanie jakim mnie obdarzono. Etyka pracy jaka towarzyszy w zespole rezerw jest zgodna z moimi wartościami. Dotychczasowi trenerzy Piotr Kieruzel oraz Tomasz Orłowski wyznaczyli wysokie standardy w całym procesie szkoleniowym. Z optymizmem patrzę na zbliżający się czas oraz na sposobność prowadzenia drugiego zespołu Chojniczanki – mówi nowy trener rezerw Chojniczanki.

W sztabie drugiej drużyny pozostanie trener Tomasz Orłowski, który pełnił funkcję asystenta.

Nowego trenera drugiego zespołu Chojniczanki witamy przy Mickiewicza 12 i życzymy powodzenia!

Proudly made by