Do następnego meczu pozostało

Monografia Chojniczanki dostępna w sprzedaży

Do sprzedaży trafiło nowe wydanie monografii Chojniczanki.

Do wcześniejszej części monografii napisanej przez Wiesława Wikę, Zdzisława Łasickiego oraz Michała Sagrola, dopisano nowe rozdziały oraz biogramy, których autorami są Szymon Bibik i Jakub Piekut. W monografii pojawiły się również nowe fotografie.

93 lata Historii Tworzonej Przez Pokolenia na 286 stronach. Estetyczne wydanie, na błyszczącym papierze i w miękkiej oprawie. Poznaj lepiej historię naszego klubu!

Produkt do nabycia w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera oraz online na www.sklep.mkschojniczanka.pl. W dniu meczowym będzie istniała również możliwość zakupu książki na stoisku gadżetowym zlokalizowanym przy wejściu na trybuny.

Proudly made by