Do następnego meczu pozostało

Motor Lublin – Chojniczanka 0:0

Bezbramkowym remisem zakończył się pojedynek z Motorem Lublin.

 

Po pierwszej połowie zdecydowaną przewagę miała Chluba Grodu Tura wypracowując sobie kilka klarownych sytuacji. Najlepszą z nich miał Michał Mikołajczyk, któremu Sam van Huffel wyłożył piłkę jak na tacy, ale strzał naszego zawodnika minął słupek. Dobrą okazję do zdobycia gola miał także Sam van Huffel. Holender znajdując się w polu karnym po składnej akcji z Łukaszem Wolsztyńskim uderzył jednak zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza. Chojniczanka szukała także okazji po dośrodkowaniach z bocznych sektorów. Minimalnie nad poprzeczką piłkę przeniósł i Szymon Skrzypczak i Łukasz Wolsztyński. W drugiej połowie spotkanie bardziej się wyrównało i zespół gospodarzy odważniej zaatakował. Swoje sytuacje miał m.in. Vitinho, Ceglarz czy też Firlej. Zespół trenera Tomasza Kafarskiego próbował postraszyć chociażby strzałem z dystansu Szymona Skrzypczaka.

11. KOLEJKA EWINNER 2 LIGA: MOTOR LUBLIN – CHOJNICZANKA 0:0

MOTOR: 15. Sebastian Madejski – 2. Adrian Dudziński (46, 80. Sebastian Rak), 4. Wojciech Błyszko, 18. Arkadiusz Najemski – 45. Adam Ryczkowski (83, 17. Filip Wójcik), 77. Piotr Ceglarz (68, 7. Maciej Firlej), 6. Tomasz Swędrowski, 21. Tomasz Kołbon (46, 14. Maksymilian Cichocki), 76. Cezary Polak – 33. Vitinho (89, 10. Rafał Król), 8. Michał Fidziukiewicz.

CHOJNICZANKA: 1. Kamil Broda –  3. Marcin Grolik, 47. Damian Byrtek, 25. Kacper Kasperowicz – 28. Michał Mikołajczyk, 8. Sam van Huffel (88, 4. Paweł Czajkowski), 45. Mateusz Cegiełka (81, 31. Sebastian Olszewski), 77. Łukasz Wolsztyński (81, 10. Maciej Kona), 11. Kamil Mazek (88, 17. Tomasz Mikołajczak) – 7. Artur Pląskowski (70, 91. Mateusz Klichowicz), 30. Szymon Skrzypczak.

żółte kartki: Swędrowski, Firlej – Mikołajczyk.

Proudly made by