Do następnego meczu pozostało

NO10 i adidas partnerami technicznymi Chojniczanki na kolejne trzy lata

Miło nam poinformować o przedłużeniu współpracy z firmą NO10 o kolejne trzy lata. Tym samym NO10 wraz ze swoim Partnerem, firmą adidas pozostaną Partnerami Technicznymi Chojniczanki do końca czerwca 2025 roku.

 

Bardzo cieszę się na możliwość dalszej współpracy ze sklepem piłkarskim NO10.pl. Odpowiedni partner techniczny, to jeden z fundamentów dobrego funkcjonowania klubu. Dla nas takie długoterminowe współprace są najważniejsze. Firma NO10 była z nami przy największych sukcesach w historii klubu, nie zostawiła nas, kiedy spadaliśmy do drugiej ligi. Dzisiaj razem „Wracamy do normalności”, wypracowując sobie bardzo korzystny model działania dla obu stron – mówił Prezes Chojniczanki, Jarosław Klauzo

Współpracujemy ze sobą od kilku lat i z wielką radością przedłużamy umowę do 30 czerwca 2025 roku, ubierając Klub w najwyższej jakości sprzęt adidasa. Chojniczanka to solidny partner z oddanym zarządem, który podąża według określonego planu i skutecznie go realizuje. Gratulujemy "powrotu do normalności" i życzymy dalszych sukcesów – powiedział Piotr Jaroszek, przedstawiciel firmy NO10.

NO10 to sklep piłkarski specjalizujący się w branży teamwear. Jego głównym celem jest ubieranie akademii piłkarskich oraz klubów od Ekstraklasy do najniższych lig piłkarskich w Polsce. Współpracujemy również z innymi dyscyplinami sportu, takimi jak piłka ręczna czy rugby. Działalność NO10 opiera się na skutecznej strategii sprzedaży oraz profesjonalnej obsłudze klienta, dzięki którym ustala nowe standardy jakości. Specjalistyczny sprzęt można nabyć w sieci partnerskich sklepów stacjonarnych na terenie całej Polski, własnościowym salonie piłkarskim na Pomorzu (Miszewko k. Gdyni) oraz w internetowym sklepie piłkarskim no10.pl.

Wraz z NO10 i adidasem już od kilku sezonów przygotowujemy dedykowane stroje meczowe dla pierwszej drużyny Chojniczanki. Nowy zestaw meczowy na sezon 2022/23 zostanie zaprezentowany już niebawem.

Z okazji przedłużenia umowy, mamy dla Was także specjalną promocję. Do poniedziałku 13 czerwca, wszystkie rzeczy z kategorii „adidas” kupicie 15% taniej*! Zniżka zostanie naliczona w koszyku po wpisaniu kuponu adidas2025.
*Zniżka nie łączy się z innymi promocjami. Minimalna kwota zamówienia 50 zł. Zniżka obowiązuje tylko w sklepie internetowym – www.sklep.mkschojniczanka.pl.
Proudly made by