Do następnego meczu pozostało

Notera Hotel SPA zwiększa wsparcie dla Chojniczanki

Notera Hotel SPA położony jest w Borach Tucholskich, na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego Bory Tucholskie, nad Jeziorem Charzykowskim. Jest to idealne połączenie designu i natury. Hotel zachwyca urzekającym widokiem na Jezioro Charzykowskie, nowoczesną architekturą i innowacyjnymi rozwiązaniami. Hotel ma w swojej ofercie przestronne, nowocześnie urządzone pokoje i apartamenty, SPA z basenem, jacuzzi, sauną suchą, łaźnią parową i sauną infrared. Jedyna w Polsce Strefa poza Stresem i bogactwo dostępnych na miejscu atrakcji sprawiają, że jest to doskonałe miejsce zarówno na rodzinny wypoczynek, romantyczny pobyt we dwoje, jak i organizację pobytu konferencyjnego.

Notera Hotel Spa świadczy usługi lecznicze w ramach zakładu leczniczego Farma Zdrowia Notera.

Zakres świadczeń udzielanych przez Farma Zdrowia Notera obejmuje:

  • Masaże lecznicze
  • Kinezyterapię, czyli rehabilitację ruchową
  • Fizykoterapię, w tym:
    • Hydroterapię – leczenie wodą poprzez kąpiele, natryski, okłady, polewanie czy łaźnię fińską itp.
    • Termoterapię – terapię, przy której wykorzystywany jest przepływ energii cieplnej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego Sponsora na stronie internetowej www.hotelnotera.pl/ i osobistego odwiedzenia hotelu znajdującego się na ulicy Wczasowej 1 w miejscowości Charzykowy.

Bardzo dziękujemy za wsparcie!

Proudly made by