Do następnego meczu pozostało

Nowa grupa w sekcji piłki ręcznej. Rozpoczynamy nabór do drużyny rocznika 2013

Rok temu informowaliśmy o rozpoczęciu treningów nowej sekcji Chojniczanki czyli drużyny piłki ręcznej w rocznikach 2011 i 2012. Duże zainteresowanie zajęciami „szczypiorniaka” w naszym klubie spowodowały, że dzisiaj mamy przyjemność poinformować o rozpoczęciu zajęć w nowej grupie. Ogłaszamy nabór do drużyny rocznika 2013 i młodszych!

Trenerem drużyny będzie Artur Jaster, który w przeszłości reprezentował m.in. klub OSiR Chojnice, Borowiak Czersk oraz LKS Kęsowo, a dzisiaj szkoli dzieci w naszym klubie. Treningi będą odbywać się dwa razy w tygodniu w sali Szkoły Podstawowej nr 5. Dokładnie będą to środy i piątki w godzinach 18:30 – 19:30. Chętnych do rozpoczęcia gry w piłkę ręczną w Chojniczance zapraszamy do kontaktu z trenerem Arturem Jasterem pod numerem telefonu 787 979 605.

Ostatni rok był bardzo intensywny dla naszej najmłodszej sekcji. Chojniczanka zmaga się aktualnie w rozgrywkach Pomorskiej Ligi Chłopców Młodszych. Jest to seria turniejów organizowanych przez Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej w ramach wojewódzkich rozgrywek. Dziewczyny natomiast rywalizują w meczach towarzyskich, a jeden z nich rozegrany został w ostatni weekend w Charzykowach.

Nabór jest cały czas otwarty i zapraszamy wszystkich chętnych. Kontakt z trenerem: 787 979 605

Proudly made by