Do następnego meczu pozostało

Nowi członkowie Rady Nadzorczej

Miło nam poinformować, że struktury organizacyjne klubu zostały wzmocnione wyjątkowymi jednostkami, które od ponad ćwierćwiecza stanowią niezachwianą podporę Chojniczanki. Do Rady Nadzorczej MKS Chojniczanka 1930 S.A. dołączą Kazimierz Ginter, Andrzej Skiba i Józef Urbaniak – wieloletni mecenasowie sportu w naszym klubie.

To zaszczyt przedstawić tych wybitnych liderów biznesu, którzy na przestrzeni lat udowodnili swoje niezmiennie silne zaangażowanie w rozwój Chojniczanki. Ich długoletnia lojalność sprawiła, że stali się prawdziwymi fundamentami naszego Klubu. Od lat wspierają nasze inicjatywy, angażując się w projekty, które kształtują nie tylko naszą dzisiejszą rzeczywistość, ale również przyszłość Chluby Grodu Tura.

Doświadczenie, zaangażowanie, pasja, to bezcenne atuty, które wniosą nie tylko stabilność, ale również nowe perspektywy do strategii i rozwoju Klubu. Ich obecność w Radzie Nadzorczej to swoista deklaracja, że Chojniczanka jest cały czas gotowa na nowe wyzwania i cele. Chcemy wspólnie kontynuować naszą misję, tworząc jeszcze silniejszą przyszłość dla naszego Klubu i zapewniając bezpieczeństwo finansowe – komentuje Jarosław Klauzo, Prezes Chojniczanki.

Inżynier Kazimierz Ginter – Założyciel i właściciel firmy „Ginter”, która jest jednym z największych na Pomorzu producentów materiałów budowlanych. Od lat aktywnie wspiera finansowo klub, w tym od samego początku marszu klubu z Klasy Okręgowej do I Ligi będąc jednym z największych biznesowych partnerów, a logotyp firmy od lat znajduje się na przedniej części koszulki meczowej „Chluby Grodu Tura”. Dużą wagę przykłada również do funkcjonowania Akademii Chojniczanki, wspierając projekty mające na celu rozwój najmłodszych zawodników.

Andrzej Skiba – Założyciel i właściciel Zakładów Mięsnych „Skiba”, jednego z liderów na rynku mięsnym w Polsce, będącego również w gronie największych i najnowocześniejszych producentów wieprzowiny w Polsce i w Europie. Firma „Skiba” to jeden z największych sponsorów naszego klubu zarówno w trudniejszym okresie dla Chojniczanki czyli na początku XXI wieku po spadku do Klasy Okręgowej oraz w okresie awansów i gry na szczeblu centralnym. Logotyp firmy już nieodzownie kojarzony jest z koszulkami meczowymi pierwszej drużyny.

Józef Urbaniak – Założyciel i właściciel firmy „Urbaniak Inwestycje”, która na początku funkcjonowała jako zakład ogólnobudowlany, a od 2007 roku działa w budownictwie wielorodzinnym, stając się największym deweloperem w naszym regionie i rozszerzając swoją działalność o realizacje w kolejnych miastach jak Koszalin, Szczecinek czy Kościerzyna. Logotyp firmy już od wielu lat znajduje się na plecach koszulki meczowej, tuż pod numerem zawodnika. Rodzina długotrwale wspiera Chojniczankę. Od 2018 roku, syn Michał jest członkiem zarządu Klubu.

Serdecznie witamy nowych członków Rady Nadzorczej, zaczynając kolejny etap owocnej współpracy, która przyniesie Klubowi kolejne lata sukcesów i rozwoju!

Rada Nadzorcza składa się aktualnie z sześciu osób. Działalność w Radzie Nadzorczej nie wiąże się z gratyfikacjami finansowymi.


Aktualny skład Rady Nadzorczej MKS Chojniczanka 1930 S.A.:
Przewodniczący Rady Nadzorczej – Arkadiusz Ryczek. Członkowie Rady Nadzorczej – Kazimierz Ginter, Jan Klauzo, Andrzej Rostkowski, Andrzej Skiba, Józef Urbaniak.

Proudly made by