Nowości Strefy Kibica – magnesy na lodówkę

Czas przedstawić kolejną nowość w Strefie Kibica Chojniczanki i sklepie internetowym.

Wielu kibiców i klientów naszego sklepu pytało o klubowe magnesy na lodówkę. Jesteśmy także w okresie, gdy większość uda się na urlopy i będziemy przywozić do swoich domów pamiątki z podroży. Często takim wyborem jest magnes na lodówkę. Dlatego dzisiaj, my także proponujemy unikatowe, klubowe, wypukłe magnesy. Do wyboru są cztery różne wzory. Cena: 18 zł za sztukę.

Produkt dostępny w naszym stacjonarnym sklepie w Domu Towarowym Libera lub w e-sklepie

Zapisz się do newslettera sklepu Chojniczanki
Jako pierwszy dowiesz się o naszych nowościach i otrzymasz zniżkę na pierwsze zakupy w sklepie internetowym. Dołączając do naszych subskrybentów nic cię nie ominie! Wejdź na sklep.mkschojniczanka.pl i zapisz się do newslettera z poziomu głównej strony.