Do następnego meczu pozostało

Nowy kontrakt Davida Niepsuja

David Niepsuj pozostanie w Chojniczance! 26-letni obrońca podpisał z naszym klubem umowę obwiązującą do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o rok.

 

Niepsuj trafił do Chojniczanki w styczniu bieżącego roku. Wcześniej reprezentował m.in. Pogoń Szczecin, Wisłę Kraków i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Na poziomie Ekstraklasy zagrał w 73 meczach w których strzelił 4 gole. W rundzie wiosennej w barwach Chluby Grodu Tura rozegrał 9 spotkań. W ustawieniu preferowanym przez trenera Tomasza Kafarskiego, najczęsciej występował jako prawy wahadłowy.

David Niepsuj był ważnym ogniwem naszej drużyny i miał swój wkład w awans do 1 Ligi. Wprawdzie miał w kontrakcie opcję automatycznego przedłużenia w przypadku awansu, ale na przeszkodzie stanęła liczba rozegranych minut. Mimo tego chcieliśmy od samego początku kontynuować tę współpracę i ciesze się, że tego samego zdania był sam David, którego z pewnością stać, aby w 1 Lidze być mocnym punktem Chojniczanki – komentuje dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

David, życzymy powodzenia i liczymy na kolejne udane występy w żółto-biało-czerwonych barwach!

Proudly made by