Do następnego meczu pozostało

Nowy kontrakt Mateusza Bartosiaka

Mateusz Bartosiak pozostanie na dłużej w Chojniczance. Środkowy defensor naszej drużyny podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o rok.

21-latek reprezentuje barwy Chojniczanki od 2019 roku, kiedy trafił do naszego klubu z Korony Kielce. Przez dwa sezony zagrał w 29 meczach i strzelił 2 bramki. Najlepszym okresem Mateusza Bartosiaka była ostatnia runda wiosenna, gdy wywalczył sobie miejsce w pierwszej jedenastce i już do końca sezonu występował regularnie na boisku.

Mateusz udowodnił wiosną, że jest zawodnikiem na którego warto postawić. Jest młodym i rozwojowym piłkarzem dlatego bardzo szybko podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu naszej współpracy. Cieszy nas bardzo, że Mateusz chce dalej rozwijać się w Chojniczance – komentuje dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

Mateusz Bartosiak to kolejny zawodnik, który przedłużył kontrakt z Chojniczanką. Wcześniej informowaliśmy o nowej umowie Pawła Czajkowskiego.

Mateusz, życzymy powodzenia i liczymy na kolejne udane występy w żółto-biało-czerwonych barwach!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by