Do następnego meczu pozostało

Nowy trener w piłkarskiej Akademii Chojniczanki!

Yaroslav Piesotskyi dołącza do „Żółto-biało-czerwonej” Akademii. Nowy trener poprowadzi drugi zespół Juniora E2.

34-latek uprawnienia i pierwsze doświadczenie trenerskie zdobywał za naszą wschodnią granicą. Niemal rok temu przeprowadził się do Chojnic, w których zapisał się w świadomości chojnickich kibiców piłkarskich jako zawodnik futsalu w barwach Red Devils.

Cieszę się, że nasza Akademia przyciąga osoby, które szukają na swojej ścieżce nowych wyzwań. Chcemy pracować w określonych standardach, więc wymagania, które stawiamy przed kandydatami nie będą każdemu odpowiadać. Wierzę, że w początkowej fazie pracy pomimo pewnych ograniczeń w zakresie komunikacji trener Yaroslav odnajdzie się w swojej funkcji i warsztatem, który od kilku tygodni weryfikowaliśmy zdoła wypracować korzyść dla naszych zawodników i Akademii – mówi koordynator ds. szkolenia Adam Błaszczak.

Witamy w Chojniczance i życzymy powodzenia!

Proudly made by