Do następnego meczu pozostało

Odmieniona Strefa Kibica Chojniczanki

Od kilku miesięcy intensywnie pracowaliśmy nad zmianami w Strefa Kibica Chojniczanki.

Z przyjemnością chwaliliśmy się efektami tych prac: nowe wysokiej jakości produkty, sesja zdjęciowa, nowe gadżety. Teraz przyszedł czas na prezentację zmian, jakie zaszły w naszym lokalu w Domu Towarowym Libera.

Nowa, zmieniona aranżacja, zdjęcia w dużych formatach z prezentacją produktów, a nawet klimatyczne oświetlenie w postaci neonu oraz ledów – to wszystko po to, aby umilić Wam zakupy w Strefa Kibica Chojniczanki

https://www.youtube.com/watch?v=EzqD05-1fFo

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17, a w soboty od 9:30 do 13:30.

Materiał wideo nagrany we współpracy z Trzymaj Film Chojnice.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by