Do następnego meczu pozostało

Oferta: Partner Eskorty Dziecięcej

Drodzy Państwo, pragniemy zainteresować Was kolejnym świadczeniem reklamowym za pośrednictwem naszego Klubu: Partner Eskorty Dziecięcej
Dlaczego warto zapoznać się z tą ofertą? Przy okazji wszystkich meczów pierwszej drużyny zawodników na plac gry wyprowadzają dzieci z Akademii Chojniczanki bądź klubów partnerskich. Jest to moment, kiedy oczy wszystkich kibiców podążają za zawodnikami, a co za tym idzie również towarzyszących im dzieci. Również kamery Polsat Box Go oraz Polsat Sport pokazują tę chwilę, a w fotorelacji z każdego domowego spotkania umieszczamy zdjęcia. 
Oprócz logotypu na koszulkach eskorty proponujemy szereg innych świadczeń reklamowych.
Szczegóły pod numerem telefonu: 730-731-899 
Zapraszamy do kontaktu! 

Proudly made by