Do następnego meczu pozostało

Olimpia Elbląg – Chojniczanka 1:1

Podziałem punktów zakończył się pojedynek Chojniczanki z Olimpią Elbląg. Do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis choć każda z drużyn mogła pokusić się o zdobycie bramki. W naszym zespole bardzo dobre okazje do zdobycia gola miał Tomasz Mikołajczak i Szymon Skrzypczak. Co się nie udało w pierwszej częsci, udało się w drugiej. W 56 minucie prezent defensywy gospodarzy wykorzystał Szymon Skrzypczak, który zagrał do Tomasza Mikołajczaka, a ten mając przed sobą tylko bramkarza nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Chojniczanka mogła jeszcze podwyższyć prowadzenie, ale swietną sytuację zmarnował Sam van Huffel. W końcówce meczu Olimpia zepchnęła nasz zespół do defensywy i pokusiła się o wyrównującą bramkę. Gola strzałem zza pola karnego zdobył Hubert Krawczun.

 

16. KOLEJKA EWINNER 2 LIGA: OLIMPIA ELBLˇG – CHOJNICZANKA 1:1 (0:0)
0:1 – Tomasz Mikołajczak (57')
1:1 – Hubert Krawczun (82')

OLIMPIA: 12. Mateusz Dudek – 25. Adrian Piekarski, 10. Michał Czarny, 5. Kamil Wenger – 7. João Guilherme (69, 16. Bartosz Danowski), 22. Klaudiusz Krasa, 8. Hubert Krawczun, 17. Yan Senkevich (79, 30. Patryk Winsztal), 11. Piotr Kurbiel, 23. Miłosz Kałahur – 94. Szymon Stanisławski (63, 9. Marcin Bawolik).

CHOJNICZANKA: 1. Kamil Broda –  3. Marcin Grolik, 47. Damian Byrtek, 20. Michał Grobelny – 11. Kamil Mazek (78, 31. Sebastian Olszewski), 8. Sam van Huffel, 45. Mateusz Cegiełka (88, 21. Marcin Trojanowski), 77. Łukasz Wolsztyński (78, 4. Paweł Czajkowski), 28. Michał Mikołajczyk – 17. Tomasz Mikołajczak (68, 7. Artur Pląskowski), 30. Szymon Skrzypczak (87, 91. Mateusz Klichowicz).

żółte kartki: Krasa – Mikołajczak, Pląskowski, Grobelny.
sędziował: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).

Proudly made by