Olimpia Elbląg – Chojniczanka 2:1 (1:0)

Chojniczanka przegrała z Olimpią Elbląg 1:2 w meczu 17. kolejki 2 Ligi. Wynik otworzył Jakub Sagnowski, mocnym strzałem przy długim słupku. Okazję do wyrównania miał Wojciech Szumilas, który w 43 minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Gospodarze podwyższyli prowadzenie w 62 minucie za sprawą trafienia Dominika Kozery. Podopieczni trenera Krzysztofa Brede mocno atakowali w drugiej połowie, efektem czego był kolejny wywalczony rzut karny. Do jedenastki podszedł Grzegorz Szymusik, który pokonał Andrzeja Witana. Kolejnych sytuacji nie brakowało z naszej strony, ale ostatecznie nie zdobywamy w Elblągu choćby punktu.

17. KOLEJKA 2 LIGA: OLIMPIA ELBLĄG – CHOJNICZANKA 2:1 (1:0)
1:0 – Jakub Sangowski (23′)
2:0 – Dominik Kozera (62′)
2:1 – Grzegorz Szymusik (76′ – z rzutu karnego)

OLIMPIA: 27. Andrzej Witan – 15. Patryk Jakubczyk, 3. Łukasz Sarnowski, 5. Kacper Szczudliński, 17. Marcel Stefaniak – 29. Jakub Sangowski (74, 28. Ołeksandr Jacenko), 13. Michał Kuczałek, 7. Kacper Jóźwicki (74, 16. Maciej Spychała), 11. Maciej Famulak (90, 6. Kamil Bartoś) – 19. Dominik Kozera (90, 23. Konrad Łabecki), 20. Adam Żak (82, 24. Bartłomiej Mruk).

CHOJNICZANKA: 29. Damian Primel – 54. Grzegorz Szymusik, 8. Tomasz Boczek, 14. Andrias Edmundsson, 26. Czesław Raburski (64, 19. Sebastian Szczytniewski) – 79. Marcin Kozina (83, 91. Kacper Korczyc), 6. Oskar Paprzycki (51, 9. Piotr Giel), 10. Wojciech Szumilas, 7. Błażej Szczepanek (83, 21. Jakub Goliński), 77. Antoni Prałat – 11. Alef Firmino (64, 98. Peter Kolesár).

żółte kartki: Sarnowski, Stefaniak – Kozina, Kolesár, Edmundsson.
sędziował: Damian Krumplewski (Olsztyn).