Do następnego meczu pozostało

Osiem goli w pierwszym meczu w 2023 roku

Tradycja rzecz święta. O godzinie 13:00 na boisku Modrak odbył się mecz noworoczny przyjaciół Chojniczanki. Autorem pierwszego trafienia w 2023 roku był Sebastian Karasiński.

fot. Wojciech Piepiorka / WeekendFM

Spotkanie zakończyło się wygraną drużyny w białych koszulkach 6:2.

Gole:
1:0 Sebastian Karasiński,
2:0 Mateusz Frymark,
2:1 Karol Gierszal,
3:1 Mateusz Frymark,
4:1 Kamil Cybulski,
4:2 Dawid Domeracki,
5:2 Patryk Drewek,
6:2 Sebastian Kartuszyński.

Biali: Grzegorz Rybakowicz – Mateusz Frymark, Sebastian Kartuszyński, Sebastian Karasiński, Marek Szank, Wiesław Piekarski, Krzysztof Wilk, Sebastian Madej, Maciej Wojciechowski, Arkadiusz Szreder, Karol Kaproń, Kamil Cybulski, Patryk Drewek, Dariusz Dobek, Sławomir Jankowski.

Zieloni: Patryk Ignacak – Jakub Drzewicki, Irmina Kaproń, Jakub Lepak, Jakub Żywicki, Marcin Marczyński, Piotr Kaczorowski, Michał Sagrol, Patryk Godlewski, Marcin Śliwiński, Daniel Jażdżewski, Grzegorz Piekarski, Karol Gierszal, Marcin Synoradzki, Józef Kołak, Wojciech Sikorski, Aleks Lewandowski, Dawid Domeracki, Nikodem Piekarski.

Sędziowie: Leszek Szank i Zdzisław Łasicki.
Spiker: Leszek Szadłowski.

Proudly made by