Do następnego meczu pozostało

Oskar Paprzycki zawodnikiem Chojniczanki #nowaTURa

Oskar Paprzycki ponownie będzie reprezentował barwy Chojniczanki. 24-letni środkowy pomocnik związał się z naszym klubem roczną umową z opcją przedłużenia o rok. W #nowaTURa zagra z numerem 20.

Pochodzący ze Starogardu Gdańskiego zawodnik grał już przy Mickiewicza 12 w latach 2017-2020. To właśnie w naszym klubie rozegrał najwięcej spotkań na szczeblu centralnym. W 72 meczach w żółto-biało-czerwonej koszulce zdobył 3 gole.

Oskar Paprzycki swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w klubie Beniaminek 03 Starogard Gdański oraz KP Starogard. Ze Starogardu przeniósł się do Gdańska, gdzie grał w APLG oraz Lechii. Debiut w seniorskiej piłce to dla Oskara sezon 2013/14, gdy po raz pierwszy zagrał w oficjalnym meczu rezerw Lechii Gdańsk. Z Lechii trafił na jeden sezon do Kotwicy Kołobrzeg, a następne trzy sezony spędził już w Chojniczance. Po grze dla Chluby Grodu Tura przyszedł czas na GKS Tychy. Zagrał tam w 50 meczach i strzelił 3 gole. Przed rokiem trafił do Odry Opole i sezon 2022/23 zakończył z bilansem 14 ligowych spotkaniach.

Oskar, witaj ponownie!

Proudly made by