Do następnego meczu pozostało

Ostatni sprawdzian przed inauguracją rundy

Na niedzielę 5 lutego zaplanowano ostatni sprawdzian przed inauguracją rundy wiosennej. Rywalem Chojniczanki będzie Lechia Gdańsk. Spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy Traugutta 29 w Gdańsku. Decyzją gospodarza zawodów, mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Lechia Gdańsk to drugi ekstraklasowy rywal Chluby Grodu Tura podczas zimowych przygotowań. W grudniu podopieczni trenera Krzysztofa Brede mierzyli się jeszcze z Widzewem Łódź. Tamto spotkanie zakończyło się porażką naszego zespołu 0:2.

Zespół z Gdańska w sobotę mierzy się z Górnikiem Zabrze więc w niedzielnym sparingu zagrają zawodnicy, którzy nie dostali szansy w meczu Ekstraklasy lub grali zbyt krótko.

Najważniejsze meczowe wydarzenia będziemy przekazywać na bieżąco na naszym profilu na Twitterze

Proudly made by