Do następnego meczu pozostało

Ostatni sprawdzian przed nowym sezonem

W sobotę 13 lipca o 12:00 przy Mickiewicza 12 rozegramy ostatnią grę kontrolną przed startem sezonu 2024/2025 Betclic 2 Ligi. Naszym rywalem będzie drużyna Błękitnych Stargard.

Po meczu kontrolnym z Olimpią Grudziądz do Chluby Grodu Tura dołączyli nowi zawodnicy. Obrońcy Filip Becht oraz Beniamin Czajka, a także pomocnik João Guilherme. Sobotnie spotkanie będzie idealną okazją do zgrania się zespołu przed nadchodzącymi rozgrywkami ligowymi, a także do przetestowania różnych wariantów gry. Trener Damian Nowak będzie mógł ocenić, jak zawodnicy współpracują ze sobą na boisku, oraz wypróbować różne warianty gry i ustawienia. To także szansa dla piłkarzy, aby zyskać pewność siebie i zbudować lepszą komunikację w drużynie przed meczami Betclic 2 Ligi.

Przy M12 zagramy z zespołem Błękitni Stargard, który ukończył sezon 2023/2024 trzeciej ligi na piątym miejscu. Do tej pory graliśmy ze sobą czterokrotnie. Dwukrotnie spotkaliśmy się podczas meczów drugiej ligi, raz w meczu towarzyskim oraz w 1/32 Pucharu Polski. Dwukrotnie wygraliśmy, raz zremisowaliśmy, a raz przegraliśmy.

Proudly made by