Do następnego meczu pozostało

Ostatnia próba przed ligową inauguracją wiosny

Przed piłkarzami Chojniczanki ostatni sprawdzian przed ligową inauguracją rundy z Górnikiem Polkowice. W piątek 19 lutego o godzinie 12:00 na boisku pod balonem w Toruniu zagramy ze Stomilem Olsztyn.

Nasz piątkowy sparingpartner to aktualnie dwunasta drużyna w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Ze Stomilem bardzo często mierzyliśmy się w ostatnich sezonach właśnie na pierwszoligowych boiskach. Ostatnie takie spotkanie odbyło się w czerwcu ubiegłego roku. Stomil wygrał wtedy 1:0 po bramce Szymona Sobczaka.

Stomil podobnie jak Chojniczanka ma za sobą pięć meczów sparingowych. Bilans zespołu z Olsztyna to dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka. Chojniczanka zimą wygrała dwa spotkania, jeden zremisowała i dwa przegrała. Dla obu ekip to ostatni sprawdzian przed ligową inauguracją.

Najważniejsze momenty z piątkowego sparingu będziemy przekazywać na bieżąco na naszym profilu na Twitterze.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by