Ostatnia szansa na zakup karnetu na rundę wiosenną!

Najbliższe dni to ostatnia szansa na zakup abonamentu na całą rundę. Sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej eWinner 2 Ligi będzie trwała do meczu z Ruchem Chorzów (21 marca). Po meczu z Wisłą Puławy, cena karnetu została obniżona o rozegrany mecz.

Na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 zagramy w tym sezonie jeszcze z Ruchem Chorzów, Hutnikiem Kraków, Motorem Lublin, Lechem II Poznań, Olimpią Elbląg i Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Nie przegap żadnego meczu, zarezerwuj swoje miejsce na całą rundę i zaoszczędź pieniądze!

Sprzedaż prowadzona jest w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera na II piętrze w godzinach od 10:00 do 17:00 (poniedziałek – piątek) i od 9:30 do 13:00 (w soboty).

NORMALNYULGOWY
KARNET WIOSNA 202278 zł57 zł

KORZYŚCI WYNIKAJˇCE Z POSIADANIA KARNETU
– ceny karnetów są dużo bardziej korzystne niż zakup pojedynczych wejściówek;
– rezerwacja miejsca na cały sezon / rundę i uniknięcie kolejek po bilet;
– pierwszeństwo wejścia na stadion (w przypadku ograniczenia dostępnej liczby miejsc)
– pierwszeństwo w zakupie karnetu w przyszłym sezonie;