Do następnego meczu pozostało

Partnerstwo pomiędzy Chojniczanką a MKS Polonią Jastrowie

Po wielu owocnych spotkaniach i rozmowach, przedstawiciele Klubu MKS Polonia Jastrowie oraz MKS Chojniczanka 1930 S.A. podpisali porozumienie o partnerstwie pomiędzy klubami.

Celem współpracy z Klubami Partnerskimi jest rozwój w zakresie szkolenia młodych adeptów futbolu oraz budowanie pozytywnych relacji z klubami z naszego regionu. Zawarta umowa określa warunki wzajemnych działań i prowadzenia wspólnych projektów dotyczących drużyn młodzieżowych.

Podpisanie umowy partnerskiej z MKS Chojniczanka 1930 S.A. jest dla nas ważnym wydarzeniem. Jesteśmy Klubem, który zrzesza prawie 180 piłkarzy, głównie dzieci. Chojniczanka promuje młodych piłkarzy. Ma dobry program szkoleniowy i dla naszych wychowanków to również szansa, aby grać w barwach największego klubu w regionie” – Mateusz Hrycoń, Prezes Polonii Jastrowie.

Cieszę się, że do grona naszych Żółto-Biało-Czerwonych Przyjaciół dołącza Polonia Jastrowie. Jest to już kolejny klub, który chce się wspólnie rozwijać. Współpraca będzie przebiegać na gruncie organizacyjnym oraz szkoleniowym. Witamy Polonię w gronie naszych Klubów Partnerskich i życzymy sobie wzajemnej, owocnej współpracy” – Adam Błaszczak, Dyrektor ds. szkolenia w MKS Chojniczanka 1930 S.A.

Chojniczanka będzie prowadzić monitoring młodych zawodników Polonii Jastrowie. Umowa między klubami ma ułatwić przepływ najlepszych zawodników do drużyn młodzieżowych Chojniczanki. Nasz klub natomiast będzie organizował między innymi staże trenerskie, warsztaty i specjalne zajęcia szkoleniowe. Młodzi zawodnicy z Jastrowia będą mieli możliwość udziału w obozach sportowych organizowanych przez nasz klub. Mają także gościć na Mickiewicza 12 przy okazji domowych meczów pierwszej drużyny Chojniczanki.

Witamy Polonię Jastrowie w gronie naszych Klubów Partnerskich i życzymy jak najefektywniejszej współpracy.

Proudly made by