Patryk Świerczek sędzią meczu z Polonią Bytom

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 15. kolejki 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Polonia Bytom – Chojniczanka będzie Patryk Świerczek z Brzeska.

Asystentami przy linii będą Jarosław Mikołajewski i Dominik Paul. Na sędziego technicznego wyznaczony został Tomasz Tatarzyński.

Patryk Świerczek nie prowadził jeszcze meczu Chojniczanki. W tym sezonie był rozjemcą w 5 meczach 2 Ligi, 2 meczach 3 Ligi i 1 spotkaniu Fortuna Pucharu Polski.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 15. KOLEJKI 2 LIGI

27 października (piątek):

Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola, godz. 20:30, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

28 października (sobota):

Olimpia Elbląg – Sandecja Nowy Sącz, godz. 14:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Kotwica Kołobrzeg – KKS Kalisz, godz. 14:45, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).
Polonia Bytom – Chojniczanka Chojnice, godz. 17:00, sędzia: Patryk Świerczek (Brzesko).
Olimpia Grudziądz – Stomil Olsztyn, godz. 19:23, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).

29 października (niedziela):

GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce, godz. 11:30, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).
Lech II Poznań – Hutnik Kraków, godz. 13:00, sędzia: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).
Radunia Stężyca – ŁKS II Łódź, godz. 13:25, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
Wisła Puławy – Zagłębie II Lubin, godz. 15:45, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).