Do następnego meczu pozostało

Pauza Michała Mikołajczyka

W meczu z Garbarnią Kraków w składzie Chojniczanki zabraknie Michała Mikołajczyka, który w ostatnim starciu z Lechem II Poznań został ukarany czwartą żółtą kartką w sezonie. Aż pięciu zawodników Chojniczanki jest natomiast zagrożonych pauzą w starciu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Jedna kartka od dyskwalifikacji dzieli Mateusza Bartosiaka, Damiana Byrtka, Mateusza Cegiełkę, Marcina Grolika i Mateusza Klichowicza.

 

RAPORT KARTKOWY – ŻÓŁTE KARTKI
5 – Sebastian Olszewski
4 – Michał Mikołajczyk
3 – Mateusz Bartosiak, Damian Byrtek, Mateusz Cegiełka, Marcin Grolik, Mateusz Klichowicz
2 – Sam van Huffel, Łukasz Wolsztyński
1 – Kamil Broda, Michał Grobelny, Maciej Kona, Kamil Mazek, Tomasz Mikołajczak, Adrian Rakowski, Szymon Skrzypczak

Proudly made by