Do następnego meczu pozostało

Paweł Czajkowski i Filip Karbowy w jedenastkach kolejki

Dwóch zawodników Chojniczanki zostało wyróżnionych za mecz z KKS-em Kalisz. W najlepszych zestawieniach 34. kolejki eWinner 2 Ligi znaleźli się Paweł Czajkowski i Filip Karbowy. Gratulujemy!

 

Paweł Czajkowski został doceniony przez redakcję "Piłki Nożnej". Tak argumentowano wybór środkowego pomocnika Chojniczanki: osiągnął wysoką formę na finiszu rozgrywek. Autor zwycięskiego gola z KKS. Filip Karbowy drugi raz z rzędu trafił do jedenastki "Sportize".

Jedenastka "Piłki Nożnej": Kaczorowski (Stal) – K. Michalski (Wigry), Macenko (Śląsk II), Kasolik (Ruch), P. Czajkowski (Chojniczanka), Trochim (Pogoń S.), W. Szywacz (Garbarnia), Puton (Wisła), Iwao (Wigry), Paluchowski (Wisła), Feliks (Garbarnia)

Zawodnicy Chojniczanki w jedenastkach kolejki "Piłki Nożnej" w sezonie 2021/22:
5 – Michał Mikołajczyk, Artur Pląskowski
4 – Marcin Grolik, Tomasz Mikołajczak
2 – Paweł Czajkowski, Kamil Mazek, Szymon Skrzypczak, Sam van Huffel, Łukasz Wolsztyński
1 – Mateusz Bartosiak, Damian Byrtek, Filip Karbowy, Sebastian Olszewski

Jedenastka "Sportize"

Proudly made by