Do następnego meczu pozostało

Paweł Czajkowski na dłużej w Chojniczance

Paweł Czajkowski pozostanie na przyszły sezon w Chojniczance. Nowy kontrakt zawodnika będzie obowiązywał do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o rok.

26-latek do Chojniczanki trafił latem ubiegłego roku z GKS-u Bełchatów. W minionym sezonie w barwach Chluby Grodu Tura rozegrał 38 meczów. Paweł Czajkowski grał jako środkowy pomocnik oraz w niektórych spotkaniach także jako boczny obrońca.

Paweł zaraz po zakończeniu sezonu znalazł się w grupie zawodników wytypowanych do przedłużenia kontraktu i jest pierwszym, który zdecydował się na kontynuowanie współpracy z naszym klubem. Osobiście cieszę się z tego powodu, gdyż jest to zawodnik o profilu takim, na jakich chcielibyśmy budować zespół na nowy sezon – mówi dyrektor sportowy Dawid Frąckowiak.

Paweł, życzymy powodzenia w nowym sezonie!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by