Paweł Dziopak arbitrem głównym meczu z Garbarnią Kraków

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 31. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Garbarnia Kraków – Chojniczanka będzie Paweł Dziopak z Tych.

Asystentami sędziego będą Krzysztof Stępień i Zbigniew Szymanek. Na arbitra technicznego meczu wyznaczony został Mateusz Patla.

Paweł Dziopak prowadził jeden mecz Chojniczanki. W poprzednim sezonie był rozjemcą meczu Motor Lublin – Chojniczanka, który zakończył się remisem 2:2.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 31. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI

30 kwietnia (sobota):

Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice, godz. 17:05, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy).

1 maja (niedziela):

Ruch Chorzów – Znicz Pruszków, godz. 15:30, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).
Lech II Poznań – KKS 1925 Kalisz, godz. 16:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
Śląsk II Wrocław – Wisła Puławy, godz. 16:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Olimpia Elbląg, godz. 17:00, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Motor Lublin – Sokół Ostróda, godz. 17:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów, godz. 17:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).
Hutnik Kraków – Radunia Stężyca, godz. 17:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).