Paweł Horożaniecki arbitrem głównym meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 32. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Pogoń Grodzisk Mazowiecki będzie Paweł Horożaniecki z Żar.

Asystentami sędziego będą Marcin Czerwiński i Dawid Kuzmiak. Na arbitra technicznego meczu wyznaczony został Krystian Stenzinger.

Paweł Horożaniecki nie prowadził jeszcze żadnego meczu Chojniczanki. W tym sezonie był rozjemcą w 7. meczach eWinner 2 Ligi, 2. spotkaniach Fortuna Pucharu Polski i 1. pojedynku 3 Ligi. Łącznie pokazał w nich 57 żółtych kartek, 1 czerwoną kartkę i podyktował 4 rzuty karne.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 32. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI

7 maja (sobota):

Stal Rzeszów – Motor Lublin, godz. 12:15, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Wisła Puławy – Hutnik Kraków, godz. 17:00, sędzia: Dmytro Krywuszkin (Poznań).
Wigry Suwałki – Lech II Poznań, godz. 17:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
KKS 1925 Kalisz – Garbarnia Kraków, godz. 17:00, sędzia: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).
Znicz Pruszków – Śląsk II Wrocław, godz. 18:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 19:30, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
Olimpia Elbląg – Ruch Chorzów, godz. 19:45, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).

8 maja (niedziela):

Radunia Stężyca – Pogoń Siedlce, godz. 15:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).