Paweł Horożaniecki sędzią meczu z Wisłą Puławy

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 18. kolejki 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Wisła Puławy będzie Paweł Horożaniecki z Żar.

Asystentami sędziego będą Marcin Czerwiński i Michał Gogolewski. Na arbitra technicznego meczu wyznaczony został Mateusz Niedzielan.

Paweł Horożaniecki prowadził jeden mecz Chojniczanki. Był to bardzo istotny mecz dla naszego zespołu, bo po jego zakończeniu świętowaliśmy awans do Fortuna 1 Ligi. Chodzi dokładnie o spotkanie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki z maja 2022 roku. Chluba Grodu Tura wygrała wtedy 1:0.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 18. KOLEJKI 2 LIGI

18 listopada (sobota):

Sandecja Nowy Sącz – Olimpia Grudziądz, godz. 13:00, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).
Zagłębie II Lubin – Stomil Olsztyn, godz. 13:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Polonia Bytom – Kotwica Kołobrzeg, godz. 15:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Stal Stalowa Wola – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), godz. 17:30, sędzia: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).
Chojniczanka Chojnice – Wisła Puławy, godz. 20:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).

19 listopada (niedziela):

Radunia Stężyca – KKS 1925 Kalisz, godz. 12:00, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).
Skra Częstochowa – Hutnik Kraków, godz. 14:30, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

20 listopada (poniedziałek):

ŁKS II Łódź – Pogoń Siedlce, godz. 16:00, sędzia: Piotr Pazdecki (Koszalin).

29 listopada (środa):

Lech II Poznań – Olimpia Elbląg, godz. 12:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).