Do następnego meczu pozostało

Paweł Maciągowski dołącza do grona trenerów Akademii Chojniczanki

Pochodzący z Przechlewa nowy trener poprowadzi w przyszłym sezonie drużynę żółtą rocznika 2011.

Paweł jest wychowankiem Brdy Przechlewo. Przez kilkanaście lat szkolił swoje umiejętności piłkarskie przechodząc przez wszystkie szczeble szkolenia w tym Klubie i reprezentował Brdę również jako zawodnik pierwszej drużyny seniorów. Od kilku lat na stałe mieszka w Chojnicach.

– W maju tego roku odbywałem staż trenerski w Chojniczance. Po zapoznaniu się z modelem prowadzenia Akademii, planem szkolenia i jej dalszego rozwoju podjąłem decyzję o podjęciu współpracy z Chlubą Grodu Tura. Ponadto jestem przekonany, że bardzo duże doświadczenie i kwalifikacje kadry szkoleniowej Akademii pozwolą mi na rozwój w pracy trenera. – mówi Paweł Maciągowski, nowy trener Akademii.

Mieliśmy okazję poznać Pawła podczas stażu, który u nas odbywał. Podjęliśmy wtedy rozmowy na temat współpracy w przyszłym sezonie i udało nam się dojść do porozumienia. Jestem przekonany, że Paweł sprawdzi się w roli trenera naszej Akademii, a jego kompetencje nabyte podczas służby wojskowej będą stanowić jego dodatkowy atut w kwestii sumienności i organizacji pracy – mówi koordynator ds. szkolenia Adam Błaszczak

Proudly made by