Do następnego meczu pozostało

Paweł Mucha dołącza do Akademii Chojniczanki

Sztab szkoleniowy Akademii Chojniczanki wzmacnia Paweł Mucha.

Nowy trener pochodzi z Więcborka, posiada uprawnienia UEFA B i dyplom bydgoskiej uczelni na kierunku Wychowanie Fizyczne. W przeszłości zbierał doświadczenie w Grom Więcbork, w którym na przestrzeni lat występował jako zawodnik, a później jako trener prowadził drużyny dziecięce, młodzieżowe, a także pierwszą drużynę seniorów. Dla lokalnej społeczności prowadził również samodzielnie projekt „Piłkarskie Przedszkole”.

W „Chlubie Grodu Tura” będzie do końca trwającego sezonu prowadził drużynę U-12 występującą w rozgrywkach słupskiej klasy okręgowej D2. W swoim debiucie, jego drużyna zwyciężyła z Gryfem Słupsk 6:5.

Jestem szczęśliwy, że dołączyłem do Chojniczanki. Możliwość pracy w Klubie występującym na poziomie centralnym i prowadzącym bezdyskusyjnie najlepszą Akademię w regionie, to dla mnie duże wyróżnienie. Jestem zdania, że dobre szkolenie młodzieży to dobra przyszłość i to chcemy tworzyć wspólnie dla Chojniczanki. Widzę tu dużą szansę na rozwój, a to dla mnie wiele znaczy – mówi nowy szkoleniowiec naszej Akademii.

Z Pawłem pozostawaliśmy w kontakcie od bardzo długiego czasu. Wielokrotnie rozmawialiśmy na temat jego dołączenia do sztabu Akademii i jestem bardzo zadowolony, że wreszcie nadarzyły się okoliczności, w których mogliśmy dojść do porozumienia. W związku z rosnącą liczbą zawodników naszej Akademii cały czas staramy się szukać wzmocnień kadry trenerskiej i jestem przekonany, że Paweł będzie dużym wzmocnieniem. Potrzebujemy w Klubie ludzi, którzy wspólnie z nami chcą budować silną Chojniczankę, motywowanych chęcią samorozwoju wspartą rozumieniem naszych wartości i idei – mówi koordynator ds. szkolenia Adam Błaszczak.

Paweł, witamy w Chlubie Grodu Tura!

Proudly made by