Do następnego meczu pozostało

Paweł Rompa trenerem bramkarzy Chojniczanki #nowaTURa

Nowym trenerem bramkarzy Chojniczanki został Paweł Rompa. 39-latek związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem.

Pochodzący z Gdańska nowy członek sztabu szkoleniowego Chojniczanki pracował już z trenerem Krzysztofem Brede. W Podbeskidziu Bielsko-Biała razem wywalczyli awans do Ekstraklasy. Paweł Rompa w roli trenera bramkarzy był już związany także z Akademią Lechii Gdańsk, Olimpią Elbląg, GKS-em Bełchatów, Podhalem Nowy Targ. Ostatnio pracował w Wiśle Puławy w sztabie trenera Mariusza Pawlaka.

Głównym powodem przyjścia do Chojniczanki jest propozycja trenera Krzysztofa Brede z którym pracowaliśmy razem w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Po rozstaniu z Pawłem Skibą, który przez wiele lat odpowiadał za szkolenie bramkarzy Chojniczanki, trener Brede poszukiwał osoby, która mogłaby go zastąpić. Zaproponował mi objęcie funkcji trenera bramkarzy Chojniczanki. Znam Chojnice, mam tutaj dobre wspomnienia z gry w futsalowej drużynie Holiday Chojnice i bardzo cieszę się na możliwość współtworzenia #nowaTURa – mówi Paweł Rompa.

Witamy w Chojniczance!

Proudly made by