Do następnego meczu pozostało

Pełny mecz Andriasa Edmundssona przeciwko Norwegii

Andrias Edmundsson po raz kolejny wyszedł w wyjściowym składzie reprezentacji Wysp Owczych. Farerzy podejmowali towarzysko reprezentację Norwegii, a nasz defensor rozegrał pełny mecz. Wraz z doliczonym czasem gry złożyło się na to 96 minut. To był 4 oficjalny mecz Andriasa w seniorskiej reprezentacji Wysp Owczych.

Reprezentacja Wysp Owczych przegrała 0:2. Gole padły w pierwszej połowie. W 3 minucie do siatki trafił Jørgen Strand Larsen, a w 24 minucie Oscar Bobb. W drugiej połowie, Edmundsson został napomniany żółtą kartką.

Edi był jednym z najaktywniejszych zawodników w barwach Farerów. W drugiej części gry, miał okazję stawić czoła jednemu z najlepszych aktualnie grających zawodników na świecie czyli Erlingowi Haalandowi (pojawił się na boisku w 46 minucie). Andrias zebrał najwięcej piłek w całym meczu (14). Często wchodził w pojedynki. Na ziemi wykazał się 36% skutecznością (14 pojedynków), a powietrzu już 100%, bo wygrał wszystkie 2 pojedynki główkowe. Próbował również dryblingów (2 próby), a także popełnił najwięcej fauli (3).

fot. Press Focus

Proudly made by