[PIŁKA RĘCZNA] Chojniczanka wystartuje w rozgrywkach ligi wojewódzkiej

Kolejnym krokiem na drodze rozwoju naszej sekcji piłki ręcznej, który zapowiadaliśmy już jakiś czas temu jest zgłoszenie do rozgrywek młodzieżowych organizowanych przez Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej.

Niedawno poznaliśmy podział na grupy na mocy którego Chojniczanka zmierzy się w ramach grupy A z drużynami UKS BAT Kartuzy oraz UKS Banino.

Rozgrywki prowadzone będą systemem turniejowym. Pierwszy z nich odbędzie się już w weekend 29-30 października w Kartuzach, natomiast drugi 26-27 listopada w Baninie.

Przygotowania przebiegają intensywnie, a wszystkich chłopców i dziewczęta z roczników 2011-2013 zapraszamy na treningi piłki ręcznej w „żółto-biało-czerwonych” barwach. Kontakt z trenerem 787 979 605