Do następnego meczu pozostało

Piłkarska Przyszłość z Orlenem – Jesień 2022

Zakończyła się runda jesienna sezonu 2022/23. To dobry czas, żeby podsumować dokonania drużyn objętych programem Piłkarskiej Przyszłości z ORLENEM.

W MKS Chojniczanka 1930 pod skrzydłami programu znajduję się aktualnie sześć drużyn naszego klubu.
Drużyna Junior C1 prowadzona przez trenera Dawida Domerackiego na co dzień występuje w I lidze wojewódzkiej C1 Trampkarz, gdzie po rundzie jesiennej plasuje się na 10 miejscu.

Z kolei zespół rocznika 2009 pod wodzą trenera Tomasza Fojuta zajmuje obecnie 6 miejsce w 1 lidze wojewódzkiej C2 Trampkarz.

Młodzik D1 na półmetku sezonu plasują się na 11 lokacie w rozgrywkach szczebla wojewódzkiego rocznika 2010. Z kolei zawodnicy drużyny prowadzonej przez trenera Daniela Kępę zajmują po rundzie jesiennej 3 miejsce w Grupie 5 Gdańskiej Klasy Okręgowej.

Drużyny czerwone z kategorii Orlik, czyli zawodnicy rocznika 2012 i 2013 również objęte są programem Piłkarskiej Przyszłości z ORLENEM. Zgodnie z programem szkolenia regularnie uczestniczyły w Turniejach oraz meczach towarzyskich.

To była jesień pełna wielu emocji piłkarskich. Zachęcamy do śledzenia występów naszych młodych piłkarzy w okresie zimowym, bo już po Nowym Roku wracamy do treningów!

Piłkarska Przyszłość z ORLENEM jest programem upowszechniania piłki nożnej wśród najmłodszych, realizowanym we współpracy z Akademią Piłkarską LG. Głównym Partnerem programu jest PKN ORLEN. Patronatem Honorowym Program objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

Proudly made by