Piotr Idzik sędzią meczu ze Śląskiem II Wrocław

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 8. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym spotkania Chojniczanki ze Śląskiem II Wrocław będzie Piotr Idzik z Poznania.

Piotr Idzik prowadził już osiem spotkań Chojniczanki. Bilans naszego zespołu w tych meczach to 3 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. Ostatni mecz żółto-biało-czerwonych w których to głównym rozjemcą był Piotr Idzik to przegrane 3:0 starcie z GKS-em Katowice z rundy wiosennej poprzedniego sezonu.

W bieżących rozgrywkach główny sędzia sobotniego pojedynku prowadził jeden mecz 2 Ligi.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 8. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI:

10 września (piątek):

Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce, godz. 16:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).

11 września (sobota):

Lech II Poznań – Motor Lublin, godz. 13:00, sędzia: Karol Arys (Szczecin).
Wigry Suwałki – Znicz Pruszków, godz. 16:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Sokół Ostróda – Wisła Puławy, godz. 16:00, sędzia: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Hutnik Kraków, godz. 16:30, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Chojniczanka Chojnice – Śląsk II Wrocław, godz. 17:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
KKS 1925 Kalisz – Ruch Chorzów, godz. 18:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów, godz. 19:00, sędzia: Konrad Aluszyk (Toruń).

12 września (niedziela):

Stal Rzeszów – Radunia Stężyca, godz. 12:20, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).