Piotr Rzucidło arbitrem głównym meczu z Olimpią Grudziądz

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 6. kolejki 2 Ligi. Arbitrem głównym starcia Chojniczanki z Olimpią Grudziądz będzie Piotr Rzucidło z Warszawy.

Asystentami głównego sędziego będą Wiktor Wątroba i Mariusz Borkowski. Natomiast na sędziego technicznego wyznaczony został Piotr Pazdecki.

Piotr Rzucidło prowadził cztery mecze Chojniczanki. Po raz ostatni gwizdał nam w maju bieżącego roku w zwycięskim pojedynku z Sandecją Nowy Sącz.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 6. KOLEJKI 2 LIGA

25 sierpnia (piątek):

Radunia Stężyca – Lech II Poznań, godz. 16:00, sędzia: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).
Skra Częstochowa – Kotwica Kołobrzeg, godz. 19:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).

26 sierpnia (sobota):

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz, godz. 16:30, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).
Zagłębie II Lubin – Olimpia Elbląg, godz. 17:00, sędzia: Aleksander Kozieł (Kielce).
GKS Jastrzębie – Polonia Bytom, godz. 17:00, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).
Pogoń Siedlce – Sandecja Nowy Sącz, godz. 17:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Wisła Puławy – Hutnik Kraków, godz. 17:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Stal Stalowa Wola – Stomil Olsztyn, godz. 19:00, sędzia: Mateusz Piszczelok (Katowice).

27 sierpnia (niedziela):

ŁKS II Łódź – KKS Kalisz, godz. 15:00, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).