Piotr Rzucidło arbitrem głównym meczu z Puszczą Niepołomice

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 4. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Puszcza Niepołomice – Chojniczanka będzie Piotr Rzucidło z Warszawy.

Asystentami głównego arbitra będą Jakub Wójcik i Michał Pierściński. Na sędziego technicznego wyznaczony został Aleksander Kozieł. Sędzią VAR będzie Grzegorz Kawałko, a AVAR Marcin Szczerbowicz.

Piotr Rzucidło prowadził dwa mecze Chojniczanki z czego jeden już w bieżących rozgrywkach. Był to mecz 2. kolejki ze Skrą Częstochowa zakończony porażką naszego zespołu 0:2.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 4. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

5 sierpnia (piątek):

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).
Odra Opole – Wisła Kraków, godz. 20:30, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).

6 sierpnia (sobota):

Górnik Łęczna – Resovia, godz. 15:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).
GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
Chrobry Głogów – ŁKS Łódź, godz. 20:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).

7 sierpnia (niedziela):

GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 12:40, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).
Skra Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 15:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
Puszcza Niepołomice – Chojniczanka Chojnice, godz. 18:00, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).

8 sierpnia (poniedziałek):

Stal Rzeszów – Ruch Chorzów, godz. 18:00, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).