Piotr Rzucidło sędzią meczu z Sandecją Nowy Sącz

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 30. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Sandecja Nowy Sącz będzie Piotr Rzucidło z Warszawy.

Asystentami głównego arbitra będą Michał Pierściński i Dominik Wrona. Na sędziego technicznego wyznaczony został Konrad Aluszyk. Sędzią VAR będzie Damian Kos, a AVAR Ewa Augustyn.

Piotr Rzucidło prowadził trzy mecze Chojniczanki. W tym sezonie był to przegrany 0:2 mecz ze Skrą Częstochowa oraz również przegrany pojedynek z Puszczą Niepołomice 2:3 z rundy jesiennej.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 30. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

5 maja (piątek):

Chojniczanka Chojnice – Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).
ŁKS Łódź – Wisła Kraków, godz. 20:30, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

6 maja (sobota):

Puszcza Niepołomice – Odra Opole, godz. 15:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Ruch Chorzów – Resovia, godz. 17:30, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).
Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 20:00, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

7 maja (niedziela):

Stal Rzeszów – Arka Gdynia, godz. 12:40, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).
Skra Częstochowa – GKS Tychy, godz. 15:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Chrobry Głogów – GKS Katowice, godz. 18:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).

8 maja (poniedziałek):

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Zagłębie Sosnowiec, godz. 18:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).