Do następnego meczu pozostało

Piotr Staszków w zarządzie MKS Chojniczanka 1930 S.A.

Podczas walnego zgromadzenia akcjonariuszy MKS Chojniczanka 1930 S.A. podjęta została uchwała dotycząca wzmocnienia struktury Zarządu Klubu. Nowym członkiem Zarządu MKS Chojniczanka 1930 S.A. został Piotr Staszków.

 

Piotr Staszków jest związany z Chojniczanką od kilku lat i sukcesywnie zwiększa swoje wsparcie dla żółto-biało-czerwonych. Nowego członka zarządu w Klubie Biznesu Chojniczanki reprezentują dwa podmioty – Firma Stapol z Człuchowa oraz Browar Gościniec Chojnice. Nasz klub może również liczyć na pomoc pod kątem organizacji spotkań dla przedsiębiorstw wspierających Chojniczankę.

W obliczu zdarzeń jakie niosą dzisiejsze czasy, ważne jest, aby jak najszerzej, wspólnymi siłami podejmować działania dla rozwoju klubu. Mam nadzieję, że moje doświadczenia, pomysły i działania przyczynią się do realizacji celów stawianych wspólnie z zarządem, tak abyśmy mogli jak najczęściej cieszyć się wspólnymi osiągnięciami Chojniczanki – mówi nowy członek zarządu Chojniczanki, Piotr Staszków.

Bardzo się cieszymy, że Piotr Staszków dołączył do zarządu klubu. To niewątpliwie duże wzmocnienie dla nas. Piotr, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu biznesowemu pomoże wnieść Chojniczankę na jeszcze wyższy poziom organizacyjny. Cały czas się rozwijamy. Chcemy iść za ciosem i jeszcze przyspieszyć, dlatego nie zamykamy się na nowe siły w naszych strukturach. Zapraszamy przedsiębiorców, działaczy, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w życiu klubu i pomóc w rozwoju "Chluby Grodu Tura" – mówi Prezes Chojniczanki, Jarosław Klauzo.

Proudly made by