Piotr Szypuła sędzią głównym meczu Chojniczanka — KKS Kalisz

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecz 26. kolejki 2 Ligi pomiędzy Chojniczanką a KKS-em Kalisz. Arbitrem głównym spotkania będzie Piotr Szypuła z miejscowości Kozy.

Asystentami sędziego Szypuły będą Daniel Wiejowski oraz Wojciech Szczurek. Sędzią technicznym będzie Sebastian Pakuszewski.

Piotr Szypula prowadził w sumie dwa nasze mecze. Spotkanie ze Stal Stalowa Wola, które zakończyło się porażką naszego zespołu 2:5, a także mecz z Hutnikiem Kraków wygranym 0:2.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 26. KOLEJKI 2 LIGI

28 marca (czwartek)

Wisła Puławy — Olimpia Grudziądz, godzina 17:00, sędzie Radosław Trochimiuk (Przasnysz)
GKS Jastrzębie — Kotwica Kołobrzeg, godzina: 19:00, sędzia: Szymon Łężny (Kluczbork)