Piotr Szypuła sędzią meczu Chojniczanki z Zagłębiem II Lubin

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecz 29. kolejki 2 Ligi pomiędzy Chojniczanką a Zagłębiem II Lubin. Arbitrem głównym spotkania będzie Piotr Szypuła z miejscowości Kozy.

Asystentami sędziego głównego będą Sebastian Szczotka oraz Zbigniew Szymanek. Sędzią technicznym spotkania będzie Przemysław Burlinga.

Piotr Szypuła prowadził w sumie trzy nasze mecze. Ostatni domowy mecz KKS-em Kalisz, który zakończył się przegraną 0:1 oraz jesienne spotkanie ze Stal Stalowa Wola, które zakończyło się porażką naszego zespołu 2:5, a także mecz z Hutnikiem Kraków wygranym przez Chlubę Grodu Tura 0:2.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 29. KOLEJKI 2 LIGI

19 kwietnia (piątek)

Skra Częstochowa — Pogoń Siedlce, godzina 19:00, sędzia: Aleksander Kozieł (Kielce)
Polonia Bytom — KKS 1925 Kalisz, godzina: 20:30, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)