Piotr Urban arbitrem głównym meczu z ŁKS-em

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 25. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu ŁKS – Chojniczanka będzie Piotr Urban z Legionowa.

Na linii pomagać mu będą Filip Sierant i Paweł Smyk. Na sędziego technicznego wyznaczono Konrada Gąsiorowskiego. Sędzią VAR będzie Jacek Małyszek, a AVAR Jakub Winkler.

Piotr Urban prowadził pięć meczów Chojniczanki. Co ciekawe, ostatni z nich to jesienne starcie właśnie z ŁKS-em, które zakończyło się wygraną Chluby Grodu Tura 1:0. Bilans to cztery zwycięstwa i jedna porażka.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 25. KOLEJKI

31 marca (piątek):

Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa, godz. 18:00, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Ruch Chorzów, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

1 kwietnia (sobota):

Odra Opole – Górnik Łęczna, godz. 15:00, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).
Wisła Kraków – Chrobry Głogów, godz. 17:30, sędzia: Karol Arys (Szczecin).
Arka Gdynia – GKS Katowice, godz. 20:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

2 kwietnia (niedziela):

ŁKS Łódź – Chojniczanka Chojnice, godz. 12:40, sędzia: Piotr Urban (Legionowo).
Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice, godz. 15:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Rzeszów, godz. 18:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).

3 kwietnia (poniedziałek):

Resovia – GKS Tychy, godz. 18:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).