Platynowy Sponsor Chojniczanki Salon Łazienek Eurostandard zwiększa wsparcie dla Klubu!

Wielokrotnie wyróżniany, mogący się pochwalić tytułem „Salon roku” Eurostandard to największy salon łazienek na Pomorzu. Firma rodzinna, która posiada dwa oddziały:

– Topole koło Chojnic,

– Szczecinek.

Na miejscu znajdą Państwo nie tylko ogromny wybór mebli oraz armatury, ale również gotowe aranżacje jak i dedykowane strefy czołowych polskich marek. Jedną z nich jest największe studio Excellent w Polsce oraz Tubądzin Home. Ponad to w salonie pracują projektanci, którzy zaproszą Państwa do studia projektowego i pomogą stworzyć łazienkę Państwa marzeń.

Rodzice przychodzący do salonu ze swoimi pociechami mają możliwość zaprowadzić dziecko do specjalnego kącika przeznaczonego dla najmłodszych, gdzie kreatywnie spędzą czas.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego Partnera:

www.topole.eurostandard.biz/

Salon Eurostandard w Chojnicach – Topole 20, 89-620 Chojnice